Zateplenie strechy

zateplenie strechy
strecha

A zateplenie strechy bude dokonalé

Váš domov pod zateplenou strechou bude príjemný a útulný, ak budete mať aspoň 25 cm fúkanej tepelnej izolácie. Dobre spravené zateplenie Vás ochráni pred chladným počasím v zime aj pred horúčavami v lete. To, čo zaplatíte za kvalitné zateplenie, sa Vám rýchlo vráti za kúrenie a klimatizáciu. Ročne môžete ušetriť až 500 € za kúrenie a ďalších 500 € za klimatizáciu.
Bývajte príjemne a pohodlne. Fúkaná izolácia nemá spoje a preto izoluje lepšie ako bežná izolácia. Má životnosť viac ako 50 rokov, a preto už na ňu nebude musieť myslieť. Bude pre Vás šetriť energiu, peniaze aj prírodu.

Rozpočet na zateplenie strechy
Šikmé zateplenie hrúbky 25 cm 15,50 €/m2 40 m2 620 €
Vodorovné zateplenie 25 cm 13 €/m2 36 m2 468 €
Doprava 0,60 €/km 90 km 54 €
Zateplenie s DPH 1142 €

Ako robíme zateplenie strechy:

Zateplenie strechy začína ešte pri montáži krovu. Pod strešnou krytinou budete potrebovať kontaktnú difúznu fóliu. keď bude strecha zakrytá, môžeme začať robiť konštrukciu pre sadrokartón. Na konštrukciu príde parozábrana a sadrokartón. Do dutiny medzi sadrokartónom, krokvami a strešnou krytinou nafúkame celulózovú izoláciu, Uzatvoríme sadrokartón, pretmelíme a vymaľujeme. Ak nemáte pod strešnou krytinou fóliu, je poškodená alebo neviete akú fóliu máte, jednoducho nám zavolajte a poradíme Vám.

Výhody zateplenia strechy fúkanou izoláciou:

  • kvalitná izolácia šetrí Vaše peniaze
  • budete mať príjemné prostredie aj počas letných horúčav
  • izolácia pre Vás bude pracovať viac ako 50 rokov
  • izolácia bez spojov a medzier chráni Váš domov najlepšie
  • zateplenie fúkanou izoláciu je veľmi rýchle

Cenník zateplenia strechy
Máte záujem o zateplenie strechy? Kontaktujte TopTerm.